پارس ایمن شبکه - ويندوز سرور
 
  پارس ایمن شبکه

آشنايي با ويندوز سرور

برای شبکه‌هایی است که به صورت سرور و کلاینتی (به قول فرهنگستان مشتری و خدمتگزار) کار می‌کنند. این سیستم عامل در نسخه‌های مختلفی عرضه می‌شود که برخی از آنها برای میزبانی وب‌سایتها استفاده می‌شوند و البته نسخه‌هایی هم هستند که به عنوان سرور در مراکز دادۀ عظیم به کار گرفته می‌شوند. این ویندوز دارای فناوری‌های بسیار پیشرفته‌ای خصوصا در حوزه‌های مدیریت شبکه و امنیتی هستند که باعث اشتراک‌گذاری برنامه‌ها و اطلاعات بین هزاران کلاینت به صورت کاملا امن و سریع و با انعطاف‌پذیری فراوان می‌گردند.
این ویندوز مزایای بسیار زیادی نسبت به نسخۀ قبلی خود یعنی ویندوز سرور 2003 دارد (گرچه ویندوز 2003 هم برای خود قدر قدرتی بود که سالهاست روی سیستم‌های فراوانی به میلیون‌ها مشتری خدمات می‌دهد). برخی از این مزایا عبارتند از:
-
مدیریت و پیکربندی آن ساده‌تر است. با استفاده ازServer Manager در ویندوز سرور 2008 که جایگرین ابزارهای مختلف شده است می‌توانید با یک رابط گویا و ساده، نصب، پیکربندی و مدیریت سرویس‌ها و نقش‌های مختلف یک سرور را انجام دهید.
-
امنیت بالاتری دارد. این موضوع در بخش‌های مختلفی چون محافظت از کل شبکه، تصدیق هویت کاربر، کنترل دسترسی کاربر، حفاظت از اطلاعات ذخیره شده و انتقال آنها در شبکه و مدیریت امنیت مشهود است.

اقدامات مجموعه پارس ايمن شبكه: كارشناسان مجموعه با نصب ويندوز سرور بر روي سرور اين امكان را براي مديران شبكه فراهم مياورند تا به سهولت ، كاربران و كليه اقداماتي كه در شبكه رخ ميدهد را كنترل نمايند.

 

ليست قيمت ارائه شده براساس تعرفه نظام صنفي رايانه اي سال 96 ميباشد.

تعرفه نرخ و نصب راه اندازي پر دازش داده ها - سرورها

رديف

شرح فعاليت

small

medium

قيمت به ريال

1or2 processors

قيمت به ريال

 4processors

1

بررسي اوليه محل استقرار سرور

Free

396/000

2

تست اوليه

635/000

635/000

3

پيكربندي Raid و حافظه

635/000

635/000

4

نصب سيستم عامل ويندوز

720/000

720/000

 

 

كليه حقوق اين سايت محفوظ و متعلق به شركت پارس ايمن ميباشد و هرگونه كپي برداري پيگرد قانوني دارد.

بازديدكنندگان

نمایش تعداد مطالب
33747